≡ MENU ≡

Historia firmy

…od manufaktury aż po wiodącego producenta perfum

 

Historia firmy rozpoczyna się w 1989 roku, kiedy to trzej przyjaciele ze studiów, wspólną inicjatywa zakładają manufakturę perfum w Katowicach. W tych przełomowych dla polskiej gospodarki czasach powstała prężnie rozwijająca się firma, kierowana już przez trzecie pokolenie założycieli.

 

Na początek wolnej Polski przypada dynamiczny rozwój rynku kosmetyków z czego mała manufaktura korzysta – wśród naszych klientów pojawiają się pierwsze zamówienia hurtowe które realizowane są przez nas z jednakową starannością i mistrzowskim kunsztem.

 

Kolejne lata charakteryzowały się dynamicznym rozwojem dystrybucji w kraju. Nowe kontrakty, coraz większe dostawy, w roku 1996 staliśmy się głównym dystrybutorem kosmetyków dla rynku tradycyjnego.

 

Pod koniec XX wieku całą produkcje przenieśliśmy do nowego budynku przy ulicy Roździeńskiej 25C, gdzie do dnia dzisiejszego można nas spotkać 😉

 

Dynamiczny rozwój oraz wejście Polski do Unii Europejskiej otwarło przed nami nowe rynki zbytu dzięki czemu rozpoczęliśmy przyjmowanie zamówień od klientów zagranicznych, w pierwszej dekadzie XXI wieku nasze perfumy pojawiły się na 8 rynkach Unii Europejskiej oraz Ukrainie.

 

Druga dekada XXI wieku to dla nas pasmo wyzwań które realizujemy z pełnym uśmiechem oraz zaangażowaniem, to dla Was drodzy klienci zainwestowaliśmy w park maszynowy dzięki któremu wszystkie zamówienia od wydruku opakowań aż po napełnienie fiolki magicznym zapachem realizujemy w siedzibie firmy.

 

Nasza pełna samowystarczalność oraz kontrola jakości na każdym z etapów produkcji gwarantuje Państwu towar najwyższej jakości zgodny z najbardziej rygorystycznymi normami.

Dystrybutor Kosmetyków

Nanoactiv Silesia Sp. z o.o.

40-382 Katowice, ul. Roździeńska 25C

bok(at)chatler.pl